XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek z okazji XV Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem: „TO JEST ZAWSZE NASZ DOM”. Chcemy objąć wsparciem chrześcijan z Bliskiego Wschodu.

• W sobotę przypada Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, której relikwie i wizerunek znajdują się w naszej świątyni.

• Za tydzień o godzinie 16.00 w „Organistówce” odbędzie się kolejne Spotkanie Biblijne. Wszystkich, pragnących poznawać Słowo Boże, zapraszamy do uczestniczenia w tym wydarzeniu.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga Ojca

śp. Piotr Wilczek l.32 z Glinianki

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen

• Prasa katolicka:

IDZIEMY: Abp Adrian Galbas dzieli się refleksjami z udziału w synodzie w Rzymie.

GOŚĆ NIEDZIELNY: O świętych patronujących Polsce.

W zakrystii u Pana Tadeusza, trwają zapisy na prenumeratę miesięcznika formacyjnego „RÓŻANIEC”