XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2024

• Zgodnie z apelem przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusza Wojdy SAC w niedzielę, 22 września br. w parafiach Diecezji Warszawsko–Praskiej po każdej mszy świętej odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w czasie powodzi. Caritas Diecezji Warszawsko–Praskiej już przekazała transport darów rzeczowych (sucha żywność, środki chemiczne). Dziękujemy z serca wszystkim, którzy nie przechodzą obojętnie obok cierpienia naszych Sióstr i Braci.

• Dziś o godzinie 9.00 i 17.00 w ramach naszej Niedzieli Biblijnej s. Karmela Sługocka, doktor teologii, przeprowadzi dla nas konferencje pt. „Ojcze nasz… Jak się modlić?”. Po Mszy Św. dla dzieci o godzinie 11.30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego „Moje ulubione wydarzenie biblijne”. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy.

• O godzinie 16.00 w „Organistówce” odbędzie się, pierwsze po wakacjach, otwarte Glinieckie Spotkanie Biblijne. Poprowadzi je s. Karmela Sługocka, która wygłosi wykład pt. „Wstęp do psalmów”.

• Ponownie zapraszamy zainteresowanych do rozpoczęcia nauki w Szkole Apostolstwa Biblijnego organizowanej przez Bractwo Słowa Bożego. Szczegóły o szkole na stronie internetowej Bractwa Słowa Bożego i naszej parafii.

• W naszej parafii zawiązał się – pierwszy w Polsce – Oddział Terenowy Bractwa Słowa Bożego. Gratulujemy członkom tej inicjatywy i życzymy błogosławieństwa Bożego w dalszej działalności.

• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Ojca Pio.

• Na stoliku z prasą:
IDZIEMY: „ Jak pomóc powodzianom” – wszystko co powinniśmy wiedzieć chcąc pomóc powodzianom
GOŚĆ NIEDZIELNY : „ Tysiące próśb za wstawiennictwem błogosławionego prymasa”