XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2023

•  Dzisiaj odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji przypadającego we wtorek wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia swoimi ofiarami, będziemy mogli wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy, którym zajmuje się organizacja misyjna Miva Polska. A o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. Ks. Prob. Krzysztofa.

• W niedzielę 13 sierpnia przeżyjemy w naszej parafii odpust ku czci św. Wawrzyńca. Msza św. odpustowa z procesja o godz. 11.30, której będzie przewodniczył o. Szymon, opat z klasztoru Benedyktynów w Tyńcu.

• Zapraszamy na 43 WAPM, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, od 5 do 14 sierpnia, z grupą Biało-Złoto-Fioletową. Bliższe informacje w zakrystii.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga Ojca

śp. Jerzy Wroński l.86 z Kopek

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Droga do św. Jakuba, czyli Camino de Santiago

GOŚĆ NIEDZIELNY: o coraz popularniejszym w Polsce św. Szarbelu.