XIII Niedziela Zwykła 30 czerwca 2024

• Bóg zapłać Państwu Karolakom i Domanom, za pomoc w organizacji oraz opiekę podczas wakacyjnego wyjazdu z L.S.O. i scholi.
  • Trwają prace renowacyjne przy krzyżach misyjnych, których podjął się pan Bogdan Szczęsny. Poszukujemy drzewa dębowego ma wymianę jednego najbardziej spróchniałego o średnicy około 40 cm.
  • Od jutra w naszej parafii będzie przez miesiąc pomagał ks Krzysztof.
  • W tym tygodniu przypadają:
    • śr. święto Tomasza Apostoła.
    • I czw. msc. Msza św. o 7.30 z intencją od rycerstwa św. Maksymiliana Kolbe, a o 23.00 Godzina Święta. Nocne czuwanie w ciszy przed Najświętszym Sakramentem do północy.
    • I pt. msc. Rano Msza św. wypominkowa wraz z spowiedzią, następnie całodzienna adoracja do godz. 18. Popołudniowa spowiedź od godz 17.00 (będzie posługiwało 2 kapłanów)
    • I sb msc. Spotkanie Kół Żywego Różańca na Mszy św o godz 7.30, różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Nie ma Mszy o godz. 8.45. Do odebrania wakacyjny nr miesięcznika formacyjnego Różaniec.
  • Za tydzień w nd. OSP Glinianka zaprasza do włączenie się w akcje krwiodawstwa w godz. od 9.00 do 13.00
  • Dzisiaj ostatnia Msza św. o godz. 12.45 przed przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu.Sakrament Chrztu św., będzie udzielany na Mszy św. o godz. 10.00.
  • Na stoliku z prasą:
    • Idziemy: Jak pomóc dzieciom dobrze spędzać wakacje-mówi psycholog Sabina Zlewska
    • Gość Niedzielny: Cykl wakacyjny – Marianka na Słowacji.
  • Przed oblicze Boga Ojca odszedł z naszej wspólnoty parafialnej w wieku 57 l. śp. Sławomir Szopa z Siwianki. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.