XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024

• Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.30 wystąpią „Dzieci Uwielbiają Jezusa”, których występ nie odbył się na Wieczorze Uwielbienia ze względu na pamiętny deszcz.

• Również dzisiaj o godz. 19.00 kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• „Bractwo Słowa Bożego” zaprasza na kolejne Glinieckie Spotkanie Biblijne, które odbędzie się dziś w „Organistówce” o godzinie 16.00. Spotkanie ma charakter otwarty. Materiał wprowadzający dostępny będzie na miejscu. ”

• Szukamy chętnych na wolontariat na turnusach z osobami z niepełnosprawnością, prowadzonych przez Centrum Duchowości Oriońskiej. Trzeba mieć ukończone 16 lat. Bliższe informacje na plakacie i w zakrystii.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, prowadzonej przez ks. Jacka Pielaka, które gościliśmy wielokrotnie w naszej parafii.

• W piątek na zakończenie roku szkolnego zapraszamy na mszę św. dziękczynną o godz. 9.45.

• W sobotę po porannej mszy św, wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza i Scholą udamy się na wyjazd wakacyjny. Polecamy ten czas Waszej modlitwie.

• Na stoliku z prasą:
IDZIEMY: „Przed Panem będę tańczył” – artykuł o. prof. Dariusza Kowalczyka o koncertach Uwielbienia w Boże Ciało i ich fenomenie.
GOŚĆ NIEDZIELNY: O dzisiejszym Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się mszą św. o 11.30 na Placu Trzech Krzyży.
Wakacyjny numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO dla najmłodszych.