ZAPRASZAMY NA NIEDZIELĘ BIBLIJNĄ

HARMONOGRAM NIEDZIELI BIBLIJNEJ

• Tego dnia obowiązuje porządek mszy św. jak w każdą niedzielę.
  • Godz. 9.00 i 17.00 – odbędą się konferencje pt. „OJCZE NASZ… Jak się modlić?” (prowadząca s. dr Karmela SŁUGOCKA OP).
  • Godz. 10.00 – uroczysta msza św.
  • Godz. 11.30 specjalna msza św. dedykowana dla dzieci, która zakończy się rozstrzygnięciem konkursu rysunkowego „Moje ulubione wydarzenie biblijne”.
  • Godz. 16.00 – otwarte Glinieckie Spotkanie Biblijne poświęcone wprowadzeniu do psalmów (prowadząca s. dr Karmela SŁUGOCKA OP).
  • Godz. 18.00 – msza św. wieczorna i zakończenie Niedzieli Biblijnej.
  • Podczas Niedzieli Biblijnej dostępny będzie kramik z książkami Wydawnictwa „KONTRAST” oraz Bractwa Słowa Bożego.

KONKURS RYSUNKOWY DLA DZIECI:
„MOJE UBLUBIONE WYDARZENIE BIBLIJNE”

W związku z Niedzielą Biblijną organizowany jest konkurs rysunkowy dla dzieci pt. „Moje ulubione wydarzenie biblijne”. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech grupach wiekowych:

• I gr – dzieci przedszkolne i uczniowie klas zerowych,
  • II gr – dzieci z klas I-IV,
  • III gr – dzieci klas V-VIII.

Prace mogą zostać wykonane w dowolnej technice na kartonie bloku rysunkowego o formacie nie większym, niż format A-3. Na odwrocie prace należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem dziecka. Prace należy złożyć do zakrystii lub Pań Katechetek w terminie do 18 września . Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Niedzielę Biblijną po Mszy Św. o godz. 11.30. Zachęcamy dzieci do udziału; przewidziane są interesujące nagrody. Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronach internetowych: parafialnej oraz Bractwa Słowa Bożego.

Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.