XXII Niedziela Zwykła – 1.09.2024

• Dzisiaj swoimi ofiarami do puszek wspieramy Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Natomiast o godz. 19.00, odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

• Jutro 2.09 z okazji rozpoczęcia roku szkolnego msza św. w pn. o godz. 8.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W tym tygodniu przypadają:
pierwszy czwartek miesiąca
– o godz. 7.30 – msza św. z intencją od Rycerzy św. Maksymiliana o nowe i święte powołania kapłańskie.
– o godz. 23.00 rozpocznie się Godzina Święta, nasze nocne czuwanie przy Jezusie Eucharystycznym do północy.

pierwszy piątek miesiąca
– o godz. 7.30 – msza św. wypominkowa wraz z spowiedzią
– od godz. 17.00 – spowiedź św.
– o godz. 18.00 – msza św.
– od godz. 8.00 – 18.00 – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Na ołtarzu bocznym znajduje się lista adoracyjna.
– o godz. 18.30 kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania W pierwszy piątek ks. Proboszcz uda się z sakramentami do chorych.

pierwsza sobota miesiąca – spotkanie Kół Żywego Różańca
– o godz. 7.30 msza św., po niej wspólny różaniec.
Zapraszamy po odbiór prenumeraty miesięcznika Różaniec.

• W przyszłą niedzielę dnia taca przeznaczona jest na seminarium duchowne naszej diecezji.

• 14 września zapraszamy na VIII Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie. Zapisy na wyjazd w zakrystii oraz u Pań Katechetek.

• Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską pielgrzymkę małżeństw i rodzin. Pielgrzymka odbędzie w dniach 21-22 września w Częstochowie.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Boga Ojca
śp. Marianna Kąkol l. 92 z Lipowa
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen.

• Na stoliku z prasą:
IDZIEMY: Sprawę lekcji religii bierze na warsztat profesor o. Dariusz Kowalczyk w felietonie Katecheza od komuny po Nowacką.
GOŚĆ NIEDZIELNY: Polska szkoła: reforma czy destrukcja.
MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla najmłodszych