XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2024

• Zapraszamy na 44 Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną, na Jasną Górę, od 5 do 14 sierpnia, z grupą Biało-Złoto-Ffioletową, której przewodnikiem jest ks. Proboszcz. Bliższe informacje w zakrystii i pod numerem parafialnym.

• Dzisiaj odbywa się błogosławieństwo pojazdów z racji przypadającego w wtorek wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Swoimi ofiarami wspomagamy zakup środków transportu dla misjonarzy, którym zajmuje się organizacja misyjna Miva Polska. O godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. Ks. Prob. Krzysztofa.

• W niedzielę 11 sierpnia przeżyjemy w naszej parafii odpust ku czci św. Wawrzyńca. Msza św. odpustowa z procesją o godz. 11.30, której będzie przewodniczył ks. Jerzy Basaj.

• Na stoliku z prasą:
Idziemy: O pomocy dla misjonarzy, która niesie MIVA Polska.
Gość Niedzielny: 70 lat Ruchu Światło Życie założonego przez ks. Blachnickiego