POSTĘPOWANIE ZAKUPOWE w sprawie zamówienia na realizację inwestycji pn.: „Modernizacja dachu kościoła pw. św. Wawrzyńca w Gliniance (XVIII w.) gm. Wiązowna”

RZĄDOWY FUNDUSZ POLSKI ŁAD PROGRAM ODBUDOWY ZABYTKÓW

Glinianka, 05.06.2024 r.

POSTĘPOWANIE ZAKUPOWE

w sprawie zamówienia na realizację inwestycji pn.:

Nazwa i adres Zamawiającego
Parafia św. Wawrzyńca w Gliniance
ul. Wawrzyniecka 149, 05-408 Glinianka.
mail: parafiaglinianka@gmail.com, tel. 881-735-553.

Szczegóły dotyczące postępowania oraz pliki do pobrania są na dedykowanej stronie Parafii  TUTAJ

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe polegające na wymianie pokrycia dachowego z gontu drewnianego na dachu zabytkowego kościoła pod wezwaniem św. Wawrzyńca oraz przynależnej do niego dzwonnicy przy ul. Wawrzynieckiej 149 w Gliniance. Termin realizacji zamówienia do 14 miesięcy od daty podpisania umowy.

Termin i sposób złożenia oferty

Ofertę należy złożyć do 8 lipca 2024 r. do godz. 10.00. Za termin złożenia oferty przyjmuje się termin dostarczenia oferty do Zamawiającego (nie decyduje data nadania listu poleconego).

Ofertę należy złożyć w formie papierowej, umieszczając ją w jednej zamkniętej kopercie: osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym) w siedzibie parafii albo listownie na adres: Parafia św. Wawrzyńca w Gliniance, ul. Wawrzyniecka 149, 05-408 Glinianka.

Na kopercie należy umieścić:

nazwę i adres Zamawiającego,
nazwę i adres Wykonawcy,
tekst: Oferta: „Modernizacja dachu kościoła pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance (XVIII w.) gm. Wiązowna”.

Otwarcie ofert odbędzie się w 10 lipca 2024 r. o godz. 11.00 w siedzibie Zamawiającego.

RZĄDOWY FUNDUSZ POLSKI ŁAD PROGRAM ODBUDOWY ZABYTKÓW