Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 19.05.2024

• Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, przed dzisiejszą uroczystością.

• Przyszła niedziela Trójcy Przenajświętszej, kończy okres komunii świętej wielkanocnej.

• Dzisiaj Bractwo Słowa Bożego zaprasza na godz. 16.00 na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w Organistówce.

• Jutro przypada Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

• W środę młodzież przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, na mszy św. o godz. 18.00. Tego dnia nie będzie nowenny przed obrazem Matki Bożej Glinieckiej.

• W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

• W Boże Ciało przeżyjemy rocznicę I Komunii Świętej na mszy o godz. 10.00, wraz z procesją Eucharystyczną oraz IX wieczór Uwielbienia.
Zwracamy się z gorąca prośbą do Was Parafianie, do Kół Żywego Różańca jak co roku o pomoc w przygotowaniu ciast, swojskiego chleba, smalcu, ogórków, sójek, na Wieczór Uwielbienia.
We wtorek 28 maja o godz. 18.45 – spotkanie chętnych do zaangażowania się w wolontariat.
Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na organizację Wieczoru Uwielbienia.
Bóg zapłać wszystkim dotychczasowych darczyńcom na IX Wieczór Uwielbienia.

• W przyszłą niedzielę z racji Dnia Matki msza św. o godz. 10.00 będzie sprawowana za nasze mamy. Intencje można składać przy obrazie MB Glinieckiej.

• Dzisiaj po mszach ofiarami do puszek będziemy mogli przyczynić się do przygotowania wyprawki misyjnej
dla ks. Maksymiliana udającego się do Tanzanii.

• W sobotę 1 czerwca zapraszamy na VII Pieszą Pielgrzymkę Do Wielgolasu. Zapisy na autokar powrotny w zakrystii.

• Na stoliku z prasą:
IDZIEMY: Jak rozpoznać dary, owoce, charyzmaty Ducha św.
GOŚĆ NIEDZIELNY: O bł. Pier Giorgio Frassatim.
Książka o bł. Carlo Acutisie.