XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023

• Z przykrością zawiadamiamy, iż doszło do aktu wandalizmu na cmentarzu parafialnym – został uszkodzony jeden z pomników. sprawa została zgłoszona na Policję. Jednocześnie przypominamy, że możemy ubezpieczyć pomniki na cmentarzu, podobnie jak to czynimy w przypadku nieruchomości, samochodów itp.

• W przyszłą niedzielę odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji przypadającego w wt. wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia swoimi ofiarami, będziemy mogli wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy, którym zajmuje się organizacja misyjna Miva Polska. A o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. Ks. Prob. Krzysztofa.

• Zapraszamy na 43 WAPM, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, od 05 do 14 sierpnia, z grupą Biało-Złoto-Fioletową. Bliższe informacje w zakrystii.

• Pomódlmy się za naszych zmarłych parafian:, która odeszła do Boga Ojca w wieku 86 l. Wieczny odpoczynek.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Boga Ojca

śp. Krystyna Kuszpit l86 z Górek

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Wywiad z kardynałem nominatem Grzegorzem Rysiem

GOŚĆ NIEDZIELNY: Na stadionie, ponad 25 tysięcy ludzi przez sześć godzin bezinteresownie wychwalało Najwyższego. O wydarzeniu uwielbieniowym w Wrocławiu.