XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2024

• Grupa parafian, wraz z ks. Proboszczem przebywa na rekolekcjach poświęconych modlitwie Słowem Bożym w klasztorze o. Benedyktynów w Tyńcu. Polecamy ich modlitwie.

• Dzisiaj przeżywamy XXIV Dzień Papieski. Ofiarami do puszek wspieramy stypendia naukowe dla młodzieży z małych miejscowości, w ramach fundacji: Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• Dzisiaj również przypada niedziela statystyczna, dlatego jest zamknięta jedna furtka, dla łatwiejszego liczenia.

• Wieczorem o 19.00 zapraszamy na modlitwę Uwielbienia, prowadzoną przez Wspólnotę Oblubienicy Ducha Św.

• W parafii św. Wincentego a Paulo w Otwocku rozpoczyna się cykl konferencji przedślubnych dla narzeczonych. Rozpoczniemy 18 października (piątek) o godz. 19.00 w domu parafialnym. Katechezy prowadza świeccy i kapłani z naszego dekanatu.

• W poniedziałek 14.10 z okazji Dzień Edukacji Narodowej zapraszamy pracowników naszej Oświaty na różaniec o 17.15 i mszę św. w Waszej intencji, a następnie na agapę na plebanię.

• Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele misyjne.

• Od przyszłej niedzieli w zakrystii przyjmowane będą wypominki roczne i jednorazowe. A na stoliku z prasą znajdują się kartki do zapisania wypominek.

• Parafia w Otwocku Mlądzu zaprasza w poniedziałek na całonocną adorację z rozważaniem Męki Pańskiej. Szczegóły na plakacie i ulotkach na stoliku z prasą.

• Otwarcie książki z intencjami na 2025 rok, odbędzie się w sobotę 19 października od godz. 8.30 w zakrystii kościoła.

• Osoby prowadzące handel przy naszym cmentarzu w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy do kontaktu z kancelarią w sprawie rezerwacji miejsc.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga Ojca
śp. Jan Zagórski l.87 z Siwianki
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen

• Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.