XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2024

• Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.30 przeżyjemy nasze parafialne dożynki.

• Jutro przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 7.30 i 18.00.

• Zapraszamy do skorzystania z propozycji Bractwa Słowa Bożego dotyczącej Szkoły Apostolstwa Biblijnego. To propozycja kształcenia dla wszystkich, którzy chcą poznawać Pismo Święte i zgłębiać jego przesłanie. Zapisy i szczegóły w zakrystii, lub pod numerem parafialnym 881 735 553.

• Zapraszamy na wyjazd do klasztoru Benedyktynów w Tyńcu na rekolekcje ze Słowem Bożym w terminie 10 do 13 października. Bliższe informacje w zakrystii.

• Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, odbędzie się w niedzielę 1 września o godz. 19.00.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga Ojca
śp. Stanisław Wypustek z Woli Karczewskiej
Pogrzeb w środę o 9.00
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen

• Na stoliku z prasą:
IDZIEMY: O społecznych i ekonomicznych skutkach rozpadu rodziny.
GOŚĆ NIEDZIELNY: Jasnogórska ikona przyciągająca tłumy.