XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2023

• Dziś o godzinie 16.00 zapraszamy na nasze kolejne Glinieckie Spotkanie Biblijne, które odbędzie się w „Organistówce”. Materiał wprowadzający dostępny będzie na miejscu.”

• W środę przeżywamy wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki sakralnej. Niech wyprasza potrzebne łaski dla Pana Borysa i chóru parafialnego, oraz naszej scholii.

• Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca Rok Liturgiczny. Powoli szykujemy się do okresu adwentu, kiedy chcemy organizować poranne kakao dla dzieci po Roratach. Potrzebujemy chętne osoby do pieczenia ciasta, przygotowywania porannego kakao.

• Również w przyszłą niedzielę o godz. 19.00, odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• Prasa katolicka:

IDZIEMY: Jak pomagać ubogim? VII Światowy Dzień Ubogich