XIII Niedziela Zwykła – 2.07.2023

• Na czas wakacji zostaje zawieszona niedzielna msza św. o godz. 12.45, sakrament Chrztu św., będzie udzielany na mszy św. o godz. 10.00.

• Bóg zapłać Państwu Alicji i Jackowi Karolakom oraz Pani Katarzynie Doman za pomoc przy zorganizowaniu wyjazdu wakacyjnego LSO i Scholi młodzieżowej.

• W tym tygodniu przypadają:

wtorek – święto Tomasza Apostoła.

pierwszy czwartek miesiąca

– 7.30 – msza św. z intencją od rycerstwa św. Maksymiliana Kolbe

– 23.00-00.00 Godzina Święta – nocne czuwanie w ciszy przed Najświętszym Sakramentem do północy.

pierwszy piątek miesiąca

– 7.30 – msza św. wypominkowa wraz z spowiedzią,

– 8.00-14.00 – całodzienna adoracja

– 16.00 i 17.00 – śluby

– 18.00 – msza św. ze spowiedzią. (będzie posługiwało 2 kapłanów)

• W niedzielę będziemy gościli w parafii ks. Krzysztofa Kasprzaka, misjonarza z Tanzanii, związanego przez rok z naszą parafią w czasie przygotowań w Centrum Formacji Misyjnej. Będziemy mogli swoimi ofiarami wesprzeć Jego posługę misyjną.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: W ponad 60 krajach na świecie ludzie nie mogą czuć się bezpiecznie, wyznając swoją wiarę! – mówi ks. Paweł Antosiak z Pomocy Kościołowi w Potrzebie.

GOŚĆ NIEDZIELNY: Papież Franciszek wyraził zgodę na ogłoszenie dekretów o heroiczności cnót dwudziestu pięciu osób, wśród nich jest Lucia dos Santos, czyli s. Łucja od Jezusa i Niepokalanego Serca, wizjonerka z Fatimy.