XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023

• Na czas wakacji zostaje zawieszona niedzielna msza św. o godz. 12.45, sakrament Chrztu św., będzie udzielany na mszy św. o godz. 10.00.
  • Ks. Proboszcz wraz z LSO i Scholą młodzieżową udali się na wakacyjny wyjazd na Podlasie. Polecamy ich oraz dzieci i młodzież naszej parafii, którzy rozpoczęli wakacje, opiece Matki Bożej Glinieckiej.
  • W czwartek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. msza św. wieczorna w intencjach zbiorowych. Taca tego dnia przeznaczona jest na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  • I sobota miesiąca, czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej.

– 7.30 msza

– po mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

Jest już do odebrania wakacyjny numer miesięcznika formacyjnego „Różaniec”.

• Zapraszamy na koleją edycję Strefy Mocy, prowadzoną przez Witka Wilka. Dzisiaj o godz. 17.00 w Otwocku. Szczegóły na ulotkach i plakacie w gablocie.
  • Złożony został do Gminy, wniosek o nazwanie ronda, powstającego na skrzyżowaniu ulic Napoleońskiej i Łąkowej, imieniem Ks. kan. ppłk Krzysztofa Krzesińskiego (Księdza kanonika podpułkownika Krzysztofa Krzesińskiego). Pod wnioskiem podpisało się 845 osób. Dziękuje wszystkim, którzy złożyli podpisy i zaangażowali się w kolportaż list.
  • Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Jak być tatą? Rozmowa z Januszem Wardakiem, doradcą rodzinnym i ojcem dziesięciorga dzieci.

GOŚĆ NIEDZIELNY: Wakacyjny cykl z ciekawymi miejscami do odwiedzenia w wakacje.