Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2022

• Bóg zapłać wszystkim za okazane serce:

Pani Paulinie, Panom Tomaszowi, Janowi, Mikołajowi, Grzegorzowi za przygotowanie szopki i dekoracji kościoła

Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie porannego poczęstunku dla dzieci po Mszach roratnich oraz ofiarodawcom upominków dla dzieci

Ofiarodawcy naszej choinki do kościoła

Panu Borysowi i naszemu chórowi parafialnemu

Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni

Pani Marysi za czas posługi na plebani w czasie świąt i przez cały rok

Panu Januszowi Ajdackiemu za dekorację choinek przy świątyni

Firmie Stolmark, za transport i ustawienie choinki w kościele

Paniom Aleksandrze Rokickiej i Barbarze Zielińskiej za opiekę nad grobem ks Proboszcza

Panu Andrzejowi Bąkowi za prace ładowarką przy kontenerach znajdujących się przy cmentarzu

Całej Liturgicznej Służbie Ołtarza

Wszystkim, za dar waszych serc na pomoc osobom samotnym i starszym. Wolontariusze i Skautki dotarli do 40 osób z naszej parafii

Wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli remont ogrodzenia kościelnego i położenie nowej kostki. Za ofiary na utrzymanie parafii, dzięki czemu mamy cieplej w kościele, a jest on ogrzewany prądem.

• Msze św. w pierwszy i drugi dzień Świat Bożego Narodzenia w układzie niedzielnym, oprócz mszy o 18.00, której w te dni nie ma. Drugi dzień świąt to święto św. Szczepana, tego dnia odbędzie się błogosławieństwo owsa, a taca będzie przeznaczona na budujące się świątynie naszej diecezji.

• W sobotę msza św. na zakończenie Starego Roku o godz. 18.00.

• 1 stycznia Uroczystość św. Bożej Rodzicielki. Msze św. w układzie niedzielnym, oprócz mszy o godz. 8.00, której tego dnia nie ma.

Tego dnia zapraszamy też na kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci I komunijnych, o godz. 19.00

Dzieci, które uczęszczały na Roraty, prosimy do tej niedzieli dostarczyć plansze lub wysłać ich zdjęcia z podaniem imienia i nazwiska oraz wieku na tel. Parafialny, abyśmy mogli przygotować upominki.

• Zapraszamy  na XIV Kolędowanie Glinieckie – w niedzielę 15 stycznia po mszy św. o godz. 12.45. Zapisy w zakrystii.

• Plan Wizyty duszpasterskiej: całość na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń

27.12 wtorek od 16.30 Rzakta ul. Popławska, Borkowa, Sarnia 2 księży

28.12 środa od 9.00 Poręby 1 ksiądz i Józefów 1 ksiądz.

29.12 czwartek od 16.30 Glinianka ul. Napoleońska od nr 27 do 37 – domy po dwóch stronach i następnie ks. zacznie ul. Kościelną i Protasewicza jeden ksiądz oraz Świderska i Zacisze – drugi ksiądz.

30.12 piątek od 16.30 Lipowo ul. Cedrowa, Radosna 1 ksiądz oraz Glinianka ul. Szkolna 1 ksiądz,

Prosimy o pomoc w zorganizowaniu transportu na wizytę duszpasterską.

• Na stoliku z prasą:

Ewangelia na Każdy dzień i prasa katolicka.