XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

• Jutro 21.09 przypada święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

• Za tydzień zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie na godz. 19.00. Zaproszenie do uczniów klas I szkoły średniej. Proszę przynieść Pismo Święte.

• Zapraszamy kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza na spotkanie w sobotę 3 października na godz. 9.00 do Organistówki.

• W przyszłą niedzielę 27.09  będziemy gościli ks. Włodzimierza Osicę pallotyna, który po mszach  będzie zbierał ofiary na pomoc Katolikom na Ukrainie oraz rozprowadzał misyjną kawę z  Afryki oraz inne rzeczy przeznaczone na pomoc misjom pallotyńskim, niosącym Chrystusa na różne strony świata.

• Pod chórem znajduje się tygodnik IDZIEMY i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz publikacja: „Wszystko o Różańcu” – historia, teologia, objawienia, cuda.